02 Nisan 2013

Hepsiburada.com Kazanmış Olduğum Çeki Hesabıma Yüklemiyor!

3 Mart tarihinde hepsiburada.com'dan 203,18 TL lik bir alışveriş gerçekleştirdim. O tarihte sitenin 200 TL ve üzeri alışverişe 30 TL'lik hediye çeki kampanyası vardı. Kampanya şartlarına tamamen uymama rağmen hediye çekim bir türlü yüklenmedi. Çekin 15 mart tarihinde yüklenmesi gerekiyordu. Firmayı defalarca aradım. Telefondaki arkadaşlar çekin yüklenmesi gerektiğini durumu yetkili departmana ilettiklerini belirttiler.

Ancak bugün Nisanın 1'i ve hala çekim yüklenmedi ki normal şartlarda bugün yüklenmiş çeklerin kullanım tarihi doluyor. Hepsiburada.com kazanmış olduğum çeki yüklemiyor. Bunca zamandır kullandığım ve memnun olduğum bu siteden son bir kaç alışverişte sürekli problemler yaşıyorum.

Alper 30 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın Alper T, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön