13 Eylül 2013

Hepsiburada.com Kayıp Ürün Ücretini İade Etmiyor!

23.08.2013 tarihinde Hepsiburada.com'dan bir adet derin dondurucu siparişi verdim. 24.08.2013 tarihinde ürünün tarafıma gönderildiği söylendi. 3 hafta oldu ürünü hala teslim alamadım. Ürün kargo firması tarafından kaybedilmiş. Kayıp bilgisini D-Market ile paylaştım. Defalarca çağrı merkezini aradım,web üzerinden mesaj ile iletişime geçmeyi denedim, olmadı.

Hepsi inceleyeceklerini, kargo firması ile iletişim kurulacağını ve klasik cevap tarafıma en kısa zamanda bilgi vereceğini söyleyerek geçiştirdiler. Kargo firması ile iletişime geçtim, D-Market'in kaç haftadır alamadığı kayıp tutanağını 10dk'da aldım. Sipariş iptal etmek istedim, reddettiler. Ücret iadesi istedim cevap yok. Resmen müşteriyi süründürüyorlar.

Murat 87 Okunma

Cevaplar

  • Murat 24 Eylül 2013

    Hala hiçbir değişiklik yok, hala da para iadesi yapmadılar. Türkiye'nin en güvenilir online alışveriş sitesi denen hepsiburada.com'un tavrına ilişkin alın size güzel bir örnek. Artık resmi yollardan paramı tahsil etmek için uğraşacağım.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi14 Eylül 2013

    Sayın Murat D. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön