Hepsiburada.com Kayıp Ürün!

Veli U. |

55532566 NOLU Siparişim 25, 03, 2013 tarihinde verdim tam 1 ay oldu hala yok yok ta yok kargo kayıp etti dendi tazmine gidecek dendi hala yok madem kayıp oldu hepsiburada yenisini göndersin beni mağdur etmesin yüzlerce kez aradım kimse muhattap olmuyor biz sizi ararız deniyor hala cevap çözüm yok, bıktım dava açacağım, 1 ay oldu ürün aldım parasını ödedim ürün yok parası iade olmadı yenisi gelmedi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe Ürün-Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Veli U.
  24 Haziran
  14:04

  Sayın HEPSİBURADA 24.06.2013 tarihi itibariyle hala tarafıma para iademi yapmadınız 3 AY olmasına rağmen hala çözüm bulamadınız .Tek yapmanız bana aldığım ürünün bedelini iade etmeniz; bunun için 3 AY bekletmenize ne luzum var? Hala yüzlerce mail atıyorum tarafınıza, telefon sürekli.. Çözümünüz nedere???

 • Veli U.
  15 Mayıs
  15:41

  15,05,2013 tarihi olmasına rağmen yani ben ürünü alalı nerdeyse iki ay olcak 1 buçuk aydır kayıp hala tazmini yapmadı hepsiburada bekle bekle en sonunda dava...

 • Veli U.
  06 Mayıs
  13:43

  Mayısın 6 sı olduğu halde hala tazmin yapılmadı bir hafta önce yapılacagı söylenmişti özürle birlikte bir buçuk ay önce yaptığım alışveriş yok ne parası ne kendisi.HEPSİBURADA SÜREKLİ OYALIYOR geri dönüş yapmıyor hala bekliyoruz ne berbat bir alışveriş sitesiymiş...

 • 25 Nisan
  14:38

  Sayın Veli U,

  Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız.

  Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz.

  Saygılarımızla,

  Hepsiburada.com Ekibi

  ………………………………………………………………………………………………………………………

  Size yardımcı olmak için buradayız.
  Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx