25 Şubat 2013

Hepsiburada.com Kayıp Kargo!

Ben 6 Şubat 2013 tarihinde www.hepsiburada.com sitesinden ürün siparişi verdim. 15 Şubat tarihinde siparişimin KOBEX Kargoya verildiği bilgisi tarafıma gönderildi. Ancak Kargo takibi için herhangi bir bilgi verilmedi. Müşteri Hizmetlerini aradım Kargo şirketinin iletişim numaralarını aldım.

Fakat verilen tüm numaraları ya hizmet dışı yada şahıslar artık bu şirkette çalışmıyor. Defalarca Müşteri Hizmetlerini aramama ve gerekli şikayetleri yapmama rağmen bugüne kadar ne kargo elime geldi nede KOBEX Kargoya ulaşabiliyorum. Ben 6 Şubat tarihinde siparişimi verdim, paramı ödedim bugün 22 Şubat hala ürünlerimi alamadım. Kargonun nerede olduğu belli değil. Rica ederim bir çözüm bulun.

Lisani 84 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi25 Şubat 2013

    Sayın Lisani Ö, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön