Hepsiburada.com Kartıma Paramı İade Etmedi!

Birol E. |

Hepsiburada 119.85 TL 3 adet t-shirt satın aldım, sipariş verdim ürünleri almaktan vazgeçtim. Hepsiburada siparişimin iptal edilmesini talep ettim. Hepsiburada ürünler paketleme aşamasında diyerek siparişimi iptal etmedi. Kargoya verildikten sonra ya teslim alarak ya da teslim almadan iade sürecini başlatabilirsiniz yanıtını aldım. Ürünleri teslim aldım ve iade sürecini başlatarak Yurtiçi Kargo kurye göndermediği için kendim giderek Yurtiçi Kargo'ya 16.04.2016 teslim ettim. Dün 18.04.2016 iade ettiğim ürünler tedarikçi firmaya teslim edildi. Para iadesi için Hepsiburada aradım 48 saat içinde iade edilecek yanıtını aldım ama Hepsiburada ses yok ödemiş olduğum 119.85 TL kartıma iade etmedi. Bu sabah Hepsiburada yine aradım teknik bir sorun var bilgilerinizi görüntüleyemiyoruz yarın arayın yanıtını aldım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Birol E.
  22 Nisan
  09:50

  Hepsiburada bugün saat 17:20 iade yapıldığına dair mesaj gönderdi. Gelen Mesajda 39.95 TL 39.10 ve kartımın 0.85 Puan İadesi var bilgisini aldım ama ben 3 adet ürün iade ettim sadece 2 ürünün iadesinin yapıldığını öğrendim. Hepsiburada aradım iadenin hepsinin yapıldığını öğrendim. Hepsiburada aradıktan sonra internet şubesine girdim ortada iade olmadığını öğrendim. Hepsiburada ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim. Hepsiburada şikayetçiyim 119.85 TL kartıma iadesini istiyorum.

 • Birol E.
  21 Nisan
  14:45

  Hepsiburada 2 İş Gününde 48 Saat İçinde Paramı İade Edecekti Etmedi. Hepsiburada aradım iade ya Cuma günü ya da Pazartesiye Sarkabilirmiş Bilgisini Aldım. Hepsiburada Oyalıyor Paramı İade Etmiyor.

 • Birol E.
  20 Nisan
  17:31

  Hepsiburada 2 İş Gününde 48 Saat İçinde İade Yapacağız Dedi Ama İade Yapmadı. Hepsiburada aramaktan bıkım. Müşteri Temsilcileri hep aynı yanıtı veriyorlar. Ürünler tedarikçi firmadan geldiği için iade süresi 10 günmüş az önce aradığımda öğrendim. Hepsiburada önceden iade ürün teslim edildikten sonra ertesi günü iade yapıyordu ama şimdi Hepsiburada müşterisini bekletiyor iade sürecini uzatıyor. Hepsiburada En Geç Yarına Kadar Ödemiş Olduğum 119.85 TL kartıma iade edin. Dünden beridir iade takibine bakıyorum aksiyon bekleniyor yazıyor aksiyon bekleniyor ne demek? Hepsiburada tekrar ikinci kez şikayet yazmak zorunda kaldım. Hepsiburada şikayetçiyim.

 • Birol E.
  20 Nisan
  15:43

  Hepsiburada 48 Saat İçinde İadeniz

 • 20 Nisan
  09:59

  Sayın Birol E.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OQH-864-37023 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri