Hepsiburada.com Karko Bedeli.

Gülhan K. |

28.10.2014 tarihinde Hepsiburada.com' dan evim için kapı adedine göre 6 tane topuz aldım. Kargom ben yokken başkasına teslim edilmiş. Tabi o da kontrol etmemiş. Eve götürdüğümüzde topuzlardan birinin yamuk olduğunu gördüm ve iade ettim. Kargo bedelinin tarafıma iade edileceği gerek müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede gerekse e-mail adresime gönderilen mailde teyit edildi. Fakat o da ne tarafıma tekrar gönderilen mailde kargo bedeli olarak 1 TL gibi komik bir rakam ödeneceği bildirildi. Ben aynı topuzdan sağlam bir tane almak istediğimde ödeyeceğim kargo bedeli 5 TL'ye yakın oluyor. Bu nasıl bir çifte standart. İadede 1 TL. Ürünü yeniden alırken 5 TL. Lütfen bu durumu düzeltin.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülhan K.
  17 Kasım
  10:16

  bana verilen cevap şu:Siparişinizde iadesi alınan ürününe uygulanan kargo bedeli 1.02 TL olduğundan ne yazık ki bütün siparişinize uygulanan karo bedelini iade edememekteyiz.

  Aynı üründen tekrar sipariş vererek sipariş numaranızı bu talep üzerinden iletirseniz memnuniyetiniz için uygulanan kargo bedeliniz kartınıza iade edilecektir.

  Talebimi gerçekleştirmemekte ısrar ediyorlar.Aynı üründen bir daha sipariş verdim.benden 4,50 gibi bir kargo bedeli alındı.Ben bu miktar kadar iade istiyırum.Çünkü üründen 2.kere siparş vermek zorynda kalmıştım.Talebimi hala gerçekleştirmediler.Bekliyorum.

 • 14 Kasım
  15:06

  Sayın Gülhan K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ZXD-842-80246 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri