Hepsiburada.com Kargoya Verilmemesi.

Tamer A. |

Hepsiburada.com'dan almış olduğum 24***94 sipariş numaralı britax römer King ıı everday 9-18kg oto koltuğu halen kargoya verilmemiştir. Kargoya verilme süresinin 22.09.2016 olmasına karşın firmayı defalarca aradım. Bana geri dönüş olarak ''ürününüz
kargoya verilecektir ve size SMS ile bilgilendirme yapılacaktır'' cevabı olmuştur. Firmanın sitesinde halen satışta olan bu ürün stokta var olarak gözükmekte ama benim ürünüm neden kargoya verilmiyor? 1 hafta geçti halen bilmiyorum. Ürün yokta denilmiyor, varda denilmiyor. Paketleme sürecinde olduğu belirtiliyor. Resmen firma paramı aldı ve ürünümü göndermiyor.

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Eylül
  16:24

  Sayın Tamer A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde IDZ-598-71750 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri