Hepsiburada.com Kargoya Veriliş Süresi Bir İş Günü Vaadi Yerine Getirilmedi.

Aylin K. |

Bulunduğum şehirden koşu bandı satın alacaktım, fakat söz konusu sitede kargoya veriliş süresinin 1 gün olduğunu öğrenince kendim eve getirmeye uğraşmayayım kargoyla kapıma gelir diyerek siteden satın aldım.

27 Şubat Cuma günü akşamında sipariş verdim, tahmini kargoya veriliş günü 28 Şubat Cumartesi yazıyordu fakat cumartesi ses seda çıkmadı. 2 Mart Pazartesi günü kargoya verilir dedim, bugün de ses yok.

Siteden müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalıştım cevap gelmedi, çağrı merkezini aradım o da tatmin etmedi. Yapamayacağınız şeyler vaat ederek müşterilerinizi mağdur ediyorsunuz. Bu yaptığınıza hukukta (sizin de sitenizde yayınladığınız kanuna göre) 'ayıplı hizmet' deniyor, hakkımı arayacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Mart
  11:04

  Sayın Aylin K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde GPR-257-89441 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri