Hepsiburada.com Kargoya Verilecek Bilgisi Yanıltıyor.

Enver P. |

Hepsiburada.com ürün ekranında hem "Süper hızlı" hem de " şu zaman içinde sipariş verirseniz bugün kargoda" ibaresine inanarak siparişimi verdim. Bu zamana kadar yaptığım diğer e-ticaret sitelerindeki alışverişlerde bu ibare olmamasına rağmen bir gün sonra elime ürün ulaştı. Eğer sipariş verdiğim zaman içerisinde kargoya verilseydi ürün bugün gün içerisinde kesin elime ulaşmış olurdu. Fakat bugün sabah telefonuma gelen mesajla şaşırdım. Ürün bu sabah yola çıkmış. Hoş Hepsiburada.com problemin kargo şirketinden kaynaklandığını söyleyecek ama ben yine de bilgilendireyim. Hızlı gönderi neyse de süper hızlı gönderiniz böyle mi oluyor? Sanırım son alışverişim olacak.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Aralık
  14:42

  Sayın Enver P.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde DJB-507-74290 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri