Hepsiburada.com Kargoya Verdiği Ürünü Hasarlı Gönderiyor.

Ozaner O. |

01.10.2016 tarihinde bu siteden bir sipariş verdim. Bilgisayar kasasını 03.10.2016 tarihinde göndereceklerdi. Fakat 05.10.2016 tarihi itibariyle halen göndermediler. Paketleme sırasındaymış. Muhatap bulamıyorsunuz üstelik. Dahası bir tane de 1 tb HDD harddisk almıştım. Normalde bu ürünler hassas manyetik aletlerdir. Kargolama özenli yapılmalı balonlu paketlere darbe almayacak şekilde gönderilmelidir kargo ile. Fakat bu ciddiyetsiz firma kargo kutusuna sabit diski öylesine koyup göndermiş. Kutunun içinde darbelere maruz kalan harddisk bozulmuş. Bile bile mağdur etmeye utanmıyor bu şirket. Müşteri hizmetleri bile hala cevap vermiyor. Ne cevap vereceksiniz merak ediyorum. Müşteriyi mağdur ettikten sonra neye yarar. Asla alışveriş yapmayacağım sizden artık.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Paketleme/Kolileme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ekim
  14:10

  Sayın Ozaner Ö.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde AMX-638-91041 / LYN-997-21604 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri