Hepsiburada.com Kargolama Tarihinde Sözlerinde Durulmadı.

Ahmet Y. |

1.12.2015 tarihinde visko yatak siparişini vermiştim ve alırken yarın kargoda ibaresi vardı. Israrla 04.12.2015 tarihinde mutlaka elime geçmesi şeklinde söylememe rağmen Hepsiburada.com ancak o tarihte kargoya vermiştir. Yani yarın kargoda ibaresini geçtim tamı tamına 3 gün sonra kargoya verdiler ve ürün en erken 07.12.2015 tarihinde elime ulaşacaktır şeklinde mesaj geldi.

Mağduriyetimi mesajlaşma yoluyla belirtmeme rağmen sadaka verir gibi 10 TL çek tanımlamışlar. Üstelik müşteri hizmetleri yardım kısmını 48 saat sürem olmasına rağmen haksız olduklarını anladıktan sonra kapatıp bir daha mesajla mağduriyetimi belirtemedim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Y.
  06 Aralık
  22:30

  Sizin müşteri hizmetlerinizden de yararlanmak istemiyorum bu saatten sonra!

 • 05 Aralık
  12:06

  Sayın Ahmet Y.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QDT-403-38224 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri