11 Mayıs 2015

Hepsiburada.com Kargolama Süresinin Geçmesi!

Hepsiburada.com sitesinden 06.05.2015 tarihinde sipariş numaram da belirtilen ürünleri satın almış bulunmaktayım. Fakat kargolama süresi 3 gün yazmasına rağmen ürünlerimin yarısı geldi yarısı halen beklemede gözükmektedir.

Müşteri hizmetlerini aradığımda özür dilemekten başka bir şey yapamayacaklarını ve siparişi iptal de edemeyeceklerini belirtiyorlar.
Benim anladığım şu oldu Hepsiburada.com canı ne zaman isterse satın almış olduğum ürünleri o zaman gönderecekler. Böyle bir ticaret sadece Hepsiburada.com'da olurmuş bunu da yeni öğrendim ve bir dahada bu siteye güvenipte ürün satın almam.

Yunus 151 Okunma

Cevaplar

  • Yunus 13 Mayıs 2015

    Hepsiburada.com otomatik cevap vermekten başka bir çözüm bulamadı halen. 13.05.2015 tarihi itibariyle halen satın almış olduğum ürünlerimin yarısı kargoya bile verilmedi. Bu firmaya güvenipte bir daha kürdan dahi almam asla.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi11 Mayıs 2015

    Sayın Yunus E. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde HHD-859-18303 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön