Hepsiburada.com Kargolama Süresi.

Namik C. |

Sitedeki ürünü sipariş ederken ürünü 5 saat içinde alırsanız yarın kargoda yazıyordu. Ben de buna güvenerek ve acelem olduğu için hemen siparişi verdim. Siparişi verdikten iki gün sonra ürünün hala hazırlanıyor olduğunu gördükten sonra müşteri hizmetlerini aradım durumu sordum. Deponun taşındığını ve ürünün bir haftaya kargolanacağını söylediler. Bununla ilgili bana en ufak bilgi verilmedi. Müşteri hizmetleri bana dönüleceğini söyledi ama maalesef ona da dönüş gelmedi.
Bu sondu bir daha alışveriş yapmayı düşünmüyorum bu siteden!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Namik C.
  23 Ekim
  17:50

  Yaptığınız şey kargonun elime bir hafta geç gelmesini değiştirmedi ve yolladığınız 10 TL'lik hediye çeki de her üründe kullanılmıyor. Özrünüz kabahatinizden büyük.

 • 21 Ekim
  13:24

  Sayın Namık C.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde LJL-669-81635 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri