02 Haziran 2016

Hepsiburada.com Kargolama Sorunu.

Çarşamba 12'de sipariş verdiğim ürün hala yola çıkmadı bu nasıl sorumsuzluktur. Ne mailime cevap veren var ne muhatap olabileceğim birisi müşteri hizmetlerini arıyorum lakayt konuşmalar utanmasa sakız çiğneyecek karşımda özellikle ürün paketlenmediğini ve iptal etmek istediğimi söyledim ama kimse dinlemiyor yetkili birisi ile konuşmak istiyorum Hepsiburada.com'dan böyle bir şey yaşamak korkunç derecede sarstı beni bütün düşüncelerim değişti. Süper hızlı gönderiden kastınız kargoya verildi ise yazık. Ne de bir muhatap olabileceği kişi var mail atıyorum cevap yok. 48 saat oldu neredeyse kargo hareket etmiyor. Ayrıca ürünü iptal etme butonu vardı ben arayıp sordum hala çıkmadı ise iptal etmek istiyorum diye edemezsiniz denildi yanlış bilgi verildi mağdur ettiniz beni Kocaeli'den Kayseri'ye 6 günde bir ürün gelemiyorsa yazık gerçekten.

Mesut 13 Okunma

Cevaplar

  • Mesut05 Haziran 2016

    Sorunun çözüm sürecinde sizin hiç bir şey yapmadığınız gibi bir de kafanıza göre çözüldü olarak işaretlemenizde ayrı bir komedidir. Not olarak belirtmek isterim bütün işlemi ben hallettim kargoyu arayıp ürünün nerede olduğunu bulan kişi de benim.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi02 Haziran 2016

    Sayın Mesut K. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde HBD-277-75867 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön