Hepsiburada.com Kargodan Teslim Almadığım Ürünü İade Almıyor.

Mehmet A. |

14 Haziran'da sipariş numarasındaki ürünü aldım 2 dakika sonra iptal etmek istedim. İptal etmediler kargoyu size gönderelim siz kargoyu almayın teslim almayın iade edin dediler. 16 Haziran'da ürün kargodan geldi kargo dan teslim almadım.

16 Haziran'da saydam şubesine ürünün iadesi için bilgi verilmiştir diye yalan söyleniyor her gün arıyorum tamam yurt içi saydam Ş** B*** ile irtibata geçilmiştir diye yalan söyleniyor. Her gün aynı yalan söyleniyor. 23***848 numaralı siparişiniz de bulunan Apple iPhone 6S 16 GB ürününüz için iade talebiniz alınmıştır. Ürününüzün satıcı firmamıza teslim edilmesi için Yurtiçi Kargo Saydam şubesine bilgi verilmiştir.

Gönderi kodunu dikkate almanıza gerek bulunmamaktadır. Ürün satıcı firmamıza ulaştığında iade işlemleriniz tamamlanıp, tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. 16.06.2016 22:35:40

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Haziran
  13:56

  Sayın Mehmet A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SYG-737-39660 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri