Hepsiburada.com Kargodaki Gecikme!

İsmail Alper M. |

08/09/2016 tarihinde saat 14:00'da Hepsiburada sitesinden 17106*** sipariş numaralı ürünü sipariş ettim. Siparişimin aynı gün kargoya verileceği yazıyordu. Kargo şirketini aradığımda 09/09/2016 tarihinde bugün kargoya vermişler dediler, kargomu gecikmeli verdikleri için siparişim bayram sonuna kaldı geçen hafta başka bir ürün almıştım aynı sorunla karşılaştım özür dileyip hediye çeki verdiler bir daha olmaz diye düşündüm fakat yine oldular bir de şu konu var kargo şirketi haftaya cuma değil sizin mahalleye salı günü gelir diyor, bence kargo şirketini değiştirmeleri gerekiyor bir günlük gecikme yüzünden ürünüm 12 gün sonra gelecek.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Eylül
  14:26

  Sayın Alper M.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MHA-198-56973 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri