22 Kasım 2013

Hepsiburada.com Kargoda Kaybolan Ürünün Kargo Bedelini İade Etmedi!

Hepsiburada.com'dan sipariş ettiğim ürün kargoda çalındı. Sonrasında, Hepsiburada müşteri hizmetleri ile 3 ay görüştükten sonra buraya yazmış olduğum 2104589 numaralı şikayetimden hemen sonra kredi kartıma 1033,28 TL iade edildi. Ancak benim kredi kartımdan ödemiş olduğum tutar 1.041,09 TL'dir.

Bu aradaki farkın kargo parası olduğu gönderilen iade bilgilendirme mailinden anlaşılmaktadır. Elime hiç geçmemiş bir ürün için ben neden kargo parası veriyorum?

İade için 3 ay beklettiniz sonra da elime hiç geçmemiş olan ürünün kargo ücretini neden ödediğim paradan kesiyorsunuz? Lütfen kargo ücretinin de iadesini yapın.

Mehmet 92 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi22 Kasım 2013

    Sayın Mehmet Ali K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön