Hepsiburada.com Kargo Yönlendirme Sorunu!

Muhlis A. |

6 Ekim'de verdiğim siparişte otomatik adres seçeneği yüzünden yanlış kargo adresi verilmiş. Siteyi aradığımda çıkan müşteri temsilcisi adresin ancak ürün kargoya verildikten sonra değişeceğini söyledi. Akşam saatlerine geldiğinde tekrardan arayarak kargo adresini değiştirme talebinde bulundum onlarda adres değişikliği talebinin yollandığını ve ilgileneceklerini söylediler fakat yaklaşık 7-8 kez Hepsiburada temsilcileriyle görüşmeme rağmen adres yanlış adrese kargolandı ve 2 ürünü tek sipariş vermeme rağmen 2 farklı kargo olarak çıkışı olmuş kargo başkasına teslim edilmiş ve şu anda siparişim nerede belirsiz arayıp yanlış adrese kargolandığını söyleyince yapacakları bir şeyin olmadığı söylediler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ekim
  11:21

  Sayın Muhlis A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JBM-642-14587 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri