Hepsiburada.com Kargo Yanıltması...

Osman Y. |

Hepsiburada.com üzerinden özellikle "bugün kargoya verilecek" ve "süper hızlı kargo" seçeneğine dikkat edip güvenilir (!) diye "Hepsiburada.com" kullanıcısından ürün alıyorum. Ama dedikleri gibi aynı gün kargo etmiyorlar. Müşteri hizmetlerine mesaj yolu ile yazıyoruz abartısız cevap vermeleri minimum 10 saati buluyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum saat 23:00 gibi emin olun arkadaki çağrı merkezinde çalışan kızların dedikodu ve gülüşmelerinden konuştuğum kişiyi duyamıyorum. Şimdi bir yetkili gelip gerekli işlemleri vesaire diye cevap verip gidecek ama ne yaparsanız yapıp 1. bugün kargoya verilecek diye yazıp o ürünü kargoya vermiyorsanız insanları aldatıyorsunuz demektir bunun hiçbir açıklaması olamaz. Ha bu ilk de değil bahsettiğim üründen önceki siparişimde de aynı sorun oldu hatta 2 gün sonra verdiniz o da yanlış adrese gitti bana ulaşması 1 hafta sürdü. Reklam yaparak kurumsal olunmuyor

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman Y.
  29 Temmuz
  16:14

  Şikayetlerimizi kaydetmek ve dinlemek değil. Önemli olan bu şikayetlere hızlı cevap verip çözüm üretmektir. Söylediğiniz gibi talep ve şikayetlerimizi “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” iletiyoruz ama dönüş süreniz abartısız 10 saati geçmekte. Bununla birlikte gece 23:00 de çağrı merkezini arıyoruz sonuç yok ve önceki mesajımda belirttiğim gibi çağrı merkezinizin arka planından gelen bayanların dedikodu sesleri ve kahkahaları kurumsallığınızı çok iyi yansıtmakta (!)

  Bu ve bundan sonra yazacaklarımı herhangi bir kayda alıp kayıt oluşturmayınız lütfen.

  Zaten siparişimi iptal ettim.

 • 29 Temmuz
  14:24

  Sayın Osman Y.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde CMF-631-58746 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri