Hepsiburada.com Kargo Yanıltmacası!

Ebru G. |

15/10/2015 perşembe günü siparişe konu ürünün ayrıntısında 1 saat içinde satın alım yaparsanız bugün kargoya verilecek diye bir not mevcuttu, bana da o ürün birinin doğum günü hediyesi için acil lazım olduğundan o gün kargo olacak diye sizden satın aldım, gönderdiğiniz kargo firması ertesi gün elime ulaştırıyor hafta içi gönderilerini, fakat siz satarken beyan ettiğiniz şekilde o gün kargoya vermeyip ertesi günü cuma günü bugün kargoya verdiğiniz için araya hafta sonu girdiğinden pazartesi günü ürünüm elimde olacak ve ben bugün doğum günü olan bir arkadaşıma hediye olarak bugün kargolanacak sözünüzle aldığım için aldığım siparişim zaman kaybım oldu, bir de yeni hediye alma durumunda kaldım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ekim
  18:27

  Sayın Ebru G.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SYT-611-79839 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri