Hepsiburada.com Kargo ve Teslimat Süresi...

İhsan D. |

Buraya yazmamak için 1 haftadır bekliyorum fakat artık tutamadım kendimi, Hepsiburada.com' dan 29.09.2015 tarihinde almış olduğum 5 adet üründen 1 ürün hariç tüm ürünler bugün kargoda seçeneğiyle sipariş ettim. Bu ürünler trafik muayene vb araç gereçti.

02.10.2015 tarihinde aracıma muayene yaptıracağımdan dolayı diğer e-ticaret sitelerini değil Hepsiburada.com 'u tercih ettim ama hata yaptım. Aracımı hala muayeneye sokamadım çünkü 05.10.2015 (bugün) itibariyle ürünlerim hala kargoya verilmiş değil. Hepsiburada.com özür dilemekten başka bir şey bilmiyor. Ha birde 10 TL hediye çeki tanımladılar fakat 1 haftalık, onun süresinde 7' sinde bitiyor. Trajikomik bir olay.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ekim
  17:41

  Sayın İhsan D.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde YDH-460-25725 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri