Hepsiburada.com Kargo Ücretinin İadesini İstiyorum.

Ebru S. |

16.04.2014 tarihli siparişimi firmanın müşteri temsilcisiyle yaptığım görüşme doğrultusunda kargo ücretinin tarafıma iade edileceği teyidini aldıktan sonra iade etmek istediğimi belirttim. Firmaya
teslimatın olacağı tarihte adreste olamayacağımı ve ürünlerin teslimatını yapamayacaklarını telefonda belirtmeme rağmen adresime getirip daha sonra bana teslim edemedikleri için tekrar firmaya gönderdiler.

Ürün kargo ücreti iadesini istediğimde, bana keyfi iadelerde kargo ücretinin geri ödenmeyeceği belirtildi. Bu mail itham içerikli ve haklarıma aykırıdır. Defalarca tekrar aramama rağmen benzer cevaplar aldım. Hepsiburada.com en yakın zamanda kargo ücreti iadesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kargo Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Haziran
  15:58

  Sayın Ebru S,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TTE-857-24876 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri