25 Ocak 2014

Hepsiburada.com Kargo Ücretini İade Etmiyor.

Hepsiburada.com'un cevap e-mail'linde"tedarik edilemeyen ürün bedeli kadar tekrar sipariş oluşturursanız ve oluşturduğunuz sipariş numarasını tarafımıza iletmeniz durumun da tarafınıza hediye çeki tanımlanacaktır. Dilerseniz kargo bedeli hediye çeki olarak tanımlanabilir." derken 104,50 tl lik ürün mü hediye edilecek ? Yoksa sadece 104,50 tl lik ürün sipariş verdiğimde kargo ücreti mi hediye edilecek ? "Anlaşılmıyor"

"Kargo bedeli hizmet bedeli olması sebebi ile geri iade edilemez" açıklamasında bulunuyorsunuz, yerine getirilmeyen hizmetin ne ücreti? Sizcede mantıklı mı? Sipariş veriyorum ürün kargo ücreti alınıyor, ürün temin edilemiyor ve kargo ücreti size kalıyor. Bu nasıl bir şey?

Yasin 88 Okunma

Cevaplar

  • Yasin 02 Şubat 2014

    Tüketici'yi hiç bir şekilde mağdur etmemesi gerekir, hadi bir yanlışlık oldu, yanlışın düzeltilmesinde konusunda Tüketiciyi yoruyor.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sayın Yasin Ç, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde LCT-247-32839 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön