Hepsiburada.com Kargo Ücretinde Tutarsız.

Hakan B. |

4 Kapılı Gardırop Cordoba alacağım 30 tl kargo ücreti yazıyordu. Pazar günü tekrar ürüne baktım kargo ücretsiz olmuş. Pazartesi almak maksadı ile siteye girdiğimde bu sefer kargo ücreti yine 30 tl olmuş. Bu nasıl bir saçma ticaret mantığıdır?

Müşteri hizmetlerine mail attım cevap dönen yok ama her gün sepetinizde bekleyen ürün var maili geliyor. Merak etmeyin sepeti boşalttım. Bir gardırop baktım haber sitesine bile girsem yandan hemen aynı gardıropun reklamı çıkıyor. Psikolojik pazarlama taktiğiniz harika ama bu taktik bana sökmez. Artık kargodan para kazanma hırsınızdan vazgeçin bence.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Kargo Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan B.
  27 Ağustos
  10:16

  evet mail atmışlar sonunda kargo indirimlerini takip etmem gerekiyor gibi basit bir mail geldi.siz siz olun bir ürün alırken sepette bekletin kargo ücreti bı kaç güne düşecektir.bunlar gibi uyanık tüccara uyanık müşteri lazım.

 • 26 Ağustos
  17:17

  Sayın Hakan B,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SEA-548-96401 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri