Hepsiburada.com Kargo Ücreti Alımı ve Ürün İade.

Adem E. |

Hepsiburada.com'dan mutfak tezgahı için cam mozaik aldım, ürünün 1 paketi hasarlı geldi, kargoda sözde bedava idi ama kargo şirketi 50,32 TL kargo ücreti aldı. Müşteri temsilcisiyle konuştum "48 saat içinde size geri dönüş yapılacak" dendi 10 gün geçti aradan bu kadar sorumsuz bir site görmedim. Maksatları 14 günlük iade süresini bitirmek anlaşılan!

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adem E.
  22 Eylül
  17:42

  3 aydır Hepsiburada.com ile uğraşıyorum artık buradan yazmaktan bıktım, iletişime geçiyorum 48 saat içinde döneceğiz diyorlar her defasında, ama sadece buradan şikayet yazınca arıyorlar, ücretsiz kargo diye gönderilen ürün için alınan 50 TL ücretin iadesi henüz yapılmadı

 • 31 Ağustos
  11:05

  Sayın Adem E.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OPL-926-92489 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri