17 Aralık 2014

Hepsiburada.com Kargo Ücreti Aldı!

Firmadan 68410401 sipariş numarası ile Ücretsiz Kargo olarak bir ürün aldım. Ben Gümüşhane'nin Şiran İlçesindeyim. Ürün adresime gelmek yerine Gümüşhane merkezdeki kargo şubesine gelmiş ve oradan da bulunduğum ilçe merkezine geldi. Sorun da burada başlıyor. Benden, ücretsiz kargo diye aldığım üründen tekrar kargo ücreti aldılar. Sebep ise firma gönderiyi il merkez diye göndermiş. Bana da iyilik olsun diye ilçeye yani zaten baştan belirttiğim adresime getirmişler. Ya ayıptır günahtır. Sizin ücretsiz kargo anlayışınız bu mu ya?

Yavuz 684 Okunma

Cevaplar

  • Yavuz'un Teşekkür Mesajı18 Aralık 2014

    İlgi ve alakanıza teşekkürler.

  • Yavuz'un Teşekkür Mesajı17 Aralık 2014

    Sorun hallolmuştur. Tedarikçi firmanın yaşattığı sıkıntıyı sağolsun Hepsiburada gün içinde bana dönüş yaparak halletti. Teşekkür ederim ilginize. Büyük bir firma olduğunuzu göstermiş oldunuz. İyi günler.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi17 Aralık 2014

    Sayın Yavuz A. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan EYY-303-28968 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön