Hepsiburada.com Kargo Ücreti!

Osman T. |

Hepsiburada şirketinden alacağım 2 adet ses sistemi ve ıslak havlu siparişine 13 tl kargo ücreti çıkınca şok oldum almaktan vazgeçtim.

İşin ilginç yanı şirket Sultanbeyliği'nde ben Kartal'dayım ürünleri taksiye verse gönderse bu kadar yazmaz herhalde bu kadar kargo ücretini kargoya verip müşterisini kargoya ezdiriyorsa da bu ücretin bir kısmı kendilerine kalıyorsa da ayıp bu kadar bilindik bir firmaya yakıştıramadım...

Aradığımda da müşteri temsilcisinin tek dediği şey bu ücreti ödemeniz gerektiği cevabı! yazdığım açıklamayı yapınca da cevap veremiyorlar haksız olarak çünkü 13 TL çok yüksek ücret.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kargo Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman T.
  29 Eylül
  21:15

  gelen cevap:
  Cevap: Değerli Müşterimiz,

  Sitemizde satılan ürünlerin kargo ücreti; siparişinizin içinde bulunan ürün ya da ürünlerin sayısına, toplam ağırlık ve büyüklüğüne ve seçtiğiniz kargo firmasına göre değişkenlik göstermektedir ve sistemimiz tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır.

  Kargo bedeli fiyatlandırması ile ilgili eleştiriniz, fiyat politikası değerlendirmelerinde göz önünde bulundurulacaktır.

  Görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla.

  HİÇ TATMİN ETMEDİ BU CEVAP....!!!!! (FASO-FİSO) demeye getirmişler....

 • 29 Eylül
  15:13

  Sayın Osman T,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde FPZ-388-42808 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri