Hepsiburada.com Kargo Teslimi Söz Verildiği Tarihte Yapılmadı.

Ender B. |

Elektronik kitap okuyucu siparişi yapmıştım ve 15.10.2015'te kargoya verilecek diyordu. Bu hafta isim olduğu için kargoya verilecek tarihe güvenerek sipariş vermiştim. Ancak hala ürün kargoya verilmedi. Dalga geçer gibi sürekli özür mesajı ile karşılaşıyorum. Yani ''Tahmini kargoya veriliş tarihi: Siparişinizin vaat edilen kargoya veriliş tarihi (15.10.2015) geçmiştir, özür dileriz. Faturanız siparişinizle birlikte gönderilecektir'' mesajıyla karşılaşıyorum. Bu nasıl bir servistir, nasıl hizmettir anlayamıyorum. İlk defa kullanmıştım, internet üzerinden alışverişe ön yargım vardı, sanırım bundan sonra Hepsiburada.com'u kullanmayacağım.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ekim
  14:45

  Sayın Ender B.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MRZ-438-37451 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri