Hepsiburada.com Kargo Süresi Geçen Siparişimi Neden Hala Göndermiyorsunuz?

Yaşar S. |

30.03.2016 tarihinde en geç 05.04.2016 tarihinde kargoya verileceği belirtilen "Excess paten seti" sipariş ettim. Kargolama süresi geçince siparişimin durumu hakkında defalarca web sitesi ve telefonla müşteri hizmetleri aracılığıyla tedarikçi firmayla görüşülüp tarafıma siparişimin gönderilip gönderilmeyeceğini bildirmelerini istediğim halde kendilerinden bir türlü cevap alamadım. Temin edemedikleri ürünü sitelerinde hala satmaktadırlar, göndermeyeceğiniz ürünü hala satıp insanları neden kandırıyor ve bizi paramızla rezil ediyorsunuz? Böyle basit sorunları neden çözemeyip ruh halimizi bozuyorsunuz?

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yaşar S.
  08 Nisan
  15:19

  Siparişimi iptal edin paramı bir an önce iade edin. Gönderemediğiniz ürünü hala satmaya devam etmeyin.

 • 08 Nisan
  15:12

  Sayın Yaşar S.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ELI-926-44008 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri