Hepsiburada.com Kargo Sorunu!

Burak Ç. |

10 gün önce Hepsiburada.com adlı siteden garantiye yollayıp gelmesini beklediğim kargom (ben bulunduğum yeri belirtmeme rağmen) eski adresime gönderildi. Tamam bir derece kabul edilebilir deyip arayıp adres düzeltmesi yaptım fakat kargo yine eski adresime (farklı bir şehre) gönderildi. Ve onca telefon trafiğime rağmen ürün farklı bir şehirdeki kargoda bir hafta kaldı. Daha sonra Hepsiburada.com'a ürün geri yollandı (tabi sipariş takipten takip ediyorum) bunu görünce arayıp adresimi doğrulattım ve bulunduğum adresi verip onay aldım tamam deyip yolladılar fakat ürün yine eski adrese geri gönderildi. Tekrar telefon ettiğim de tekrar aynı şeyi dediler sistemlerinde çalışmayan bir şeyler var.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ağustos
  12:31

  Sayın Burak Ç.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SDQ-795-63099 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri