11 Mayıs 2016

Hepsiburada.com Kargo Şirketine Söz Geçiremiyor!

30 Nisan 2016 tarihinde Hepsiburada.com'dan adrese teslim olarak almış olduğum 4 kapılı dolabı Yurtiçi Kargo şirketi 05 Mayıs tarihinde teslim etmek üzere aradı ve apartmanın girişinde teslim etmek istediğini söyledi. Kapıya kadar çıkartması gerektiğini söyledim. Kurye dolaba ait kutular olmadan 1. kattaki daireme geldi.

Aşağıya inmem gerektiğini ve teslimatı aşağıda yapacağımızı söyledi. Daireye neden çıkartmadığını sorduğumda müdürüm bana böyle söyledi dedi. O gün ben bacağımdaki rahatsızlıktan dolayı istirahatli ve eşimde 8 aylık hamileydi. Kurye bunu gördüğü halde getirmemekte ve aşağıda teslim etmekte ısrar etti. Önce Yurtiçi Kargo'yu daha sonra Hepsiburada.com aradım ve kuryeyle her iki müşteri yetkilisini görüştürdüm. Her iki müşteri yetkilisi de kapıya kadar çıkartmasını tembihlediği halde çıkartmadı. 5 gündür Hepsiburada.com her gün arıyorum lakin dolabımı hala teslim alamadım.

Mehmet 17 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi11 Mayıs 2016

    Sayın Mehmet Berkay O. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde YXQ-985-74846 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön