16 Mart 2013

Hepsiburada.com Kargo Sırasında Bekleyen Ürünüm Tedarik Edilemedi!

Hepsiburada'dan 4 parçadan oluşan bir sipariş verdim. Ödemesini havale ile yaptım. 2 parça ürünüm kargolandı. Bunlar kargolanırken 1 parça ürün teslimata hazır (stok kodu PB5216-12653-39) diğer ürünüm ise tedarik edilecek (Dsn Minerva Kadın Sandalet-Pembe-39) olarak gözüküyordu.

1 parçasını iptal ettiler tedarik edemedikleri gerekçesi ile. Teslimata hazır olarak gözüken ürünüm kargo sırasına alındı(14/03/13 sabah). Akşam üzeri tekrar kontrol ettiğimde teslimata hazır olarak gözüken ürün tedarik edilecek olarak gözüküyor. Çağrı merkezini aradım. Tek söyledikleri ilgili birime mail attıkları oldu. Bugün de beklediğim oldu o son ürünü de maalesef! Tedarik edememişler.

Mustafa 74 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 22 Mart 2013

    Ürün tedarik edilemedi. Bana da sadece bir mail atıldı. Ödeme kuponunuz tanımlanmıştır şeklinde. Satın al(ama)dığımız ürünleri göndermeyecekseniz boşu boşuna satmayın. Ne bizim vaktimizi alın ne de kendi vaktiniz kaybolsun. Siz oturun tedarikçi firmalarınızla görüşün sadece. Müşterilere ihtiyacınız yok nasılsa.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi16 Mart 2013

    Sayın Mustafa I, Siparişinizin tedarik sürecinde yaşanılan gecikme için özür dileriz. Ürününüzün en kısa sürede temin edilmesi için tedarikçi firmayla görüşülecek ve net gönderim tarihiyle ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön