Hepsiburada.com Kargo Siparişlerimi Teslim Etmiyor.

Hüsamettin U. |

22.12.2015 tarihinde vermiş olduğum sipariş 3 parça halinde gönderildi. İlk 2 parça ilk gün dağıtıma çıktı ancak teslim edilmedi ve ikinci gün teslim edildi. Üçüncü parça ise 26.12.2015 tarihinde dağıtıma çıktı ve yine teslim edilmedi. 28.12.2015 tarihinde tekrar dağıtıma çıkarıldı ancak bu sefer de adres hizmet dışı mazereti ile teslimat yapılmadı. Yurtiçi Kargo şubesi ile evim arasında tam olarak 700 metre mesafe var. Nasıl hizmet dışı olabiliyoruz? Yurtiçi Kargo ile sürekli problem yaşıyoruz. Bizi zorunlu olarak Yurtiçi kargodan ürün teslim almaya zorlayan Hepsiburada.com'u alternatif kargolar getirene kadar protesto ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  11:19

  Sayın Hüsamettin U.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OKC-288-84055 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri