Hepsiburada.com Kargo Sıkıntısı Bitmiyor.

Pinar Ç. |

31.7.2016'da 100 TL kargo bedava kampanyasından yararlanarak 11 parçalık bir alışveriş yaptım. Özellikle tüm istediğim ürünleri bir sonraki iş günü kargoda olacak şekilde seçtim. Sırf kargoyu tek tek yollamasınlar diye almak istemediğim ürünleri bile aldım. Ama Hepsiburada yine yapacağını yaptı. 1 haftadır her gün eve kargo geliyor ve hala kargolanmamış ürün var. Ciddi anlamda çok merak ediyorum bu kadar insanı mağdur etme yerine 3 gün içinde teslimat- 5 gün içinde teslimat demek ne kadar zor olabilir?

Madem hepsini aynı gün kargoya veremiyorsunuz, vadedilen günü düzgün yazın ya da teslimat adresimi değiştirin dediğimde standart format mailler almaya devam ettim. Hiç çözüm üretici bir dönüş olmadı. 5 liralık ürünler için her gün 4 kat çıkan kargocuya mı üzüleyim, bizi eve mahkum eden yada evimizle alakası olmayan bir yere kargo almaya gitmek durumunda bırakan bu zihniyete mi...

Etiketler :

Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ağustos
  14:05

  Sayın Pınar Ç.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde CLN-958-33130 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri