Hepsiburada.com Kargo Problemim.

Sinan G. |

8 Eylül'de verdiğim sipariş 28 Eylül oldu hala gelmedi. Müşteri hizmetlerini aradığımda takip edeceklerini söylediler fakat 4 gün geçti sürekli aramama rağmen ulaşamıyorum. Mesaj atıyorum dönen yok. Yıllardır güvenle alışveriş yapıyordum. Son alış verişte usandırdınız. Para iadesini istiyorum.

Etiketler :

Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sinan G.
  04 Ekim
  16:42

  08.09.2016 da verdiğim sipariş günlerce sorguladıktan sonra kargoda kaybolduğu açıklaması yapılıp 03.10.2016 tarihinde hala para iadesinin yapılmamasının nasıl bir mantığa oturtulduğunu anlamış değilim. Yatırın şu parayı da sizinle tüm alışverişimi keseyim artık. Hakimiyeti, takibi, memnuniyeti bitirmişsiniz artık.
  Büyüdükçe küçülmeye başlamışsınız.!

 • 29 Eylül
  12:05

  Sayın Sinan G.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde VWP-752-83836 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri