08 Mayıs 2014

Hepsiburada.com Kargo Parasını İade Etmiyor.

Hepsiburada.com sitenin heryerine ücretsiz iade, koşulsuz iade edip hiçbir ücret ödemezsiniz diye yazılar yazıyor. Sitenin hiçbir yerinde kargo parasına el konulacağı ile ilgili birşey yazmıyor. Satış sözleşmesine kafasına göre madde ekleyip. Orada kargo parasının ödenmeyeceği yazıyor. Resmi gazete cayma hakkı mevzuatında her ne sebep olursa olsun bütün kargo masrafları satıcıya aittir yazıyor.

Fakat Hepsiburada bu kuralı çiğniyor suç işliyor. Hiç kimse buna dur demiyor. Savcılığa suç duyurusuna kadar gideceğim. 2 lira ödedikleri kargoyu bize 6 -7 liralara sattıkları yetmiyor gibi. Resmen iademizden para artırıp kâr yapıyorlar.

Semih 106 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi08 Mayıs 2014

    Sayın Semih Ç, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde PKW-616-63089 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön