04 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Kargo Param Ödenmiyor!

22 mart ta siparişini verdiğim beyaz laptop kargoya verildi mesajı geldi siteye girip baktığımda beyaz laptopu silip siyah yaptıklarını gördüm ve gelen kargoyu teslim almayarak geri gönderdim.

4 Nisan da paramı iade ettiler fakat kargo paramı kestiler. 4 Nisan da bende siteye yazı yazdım suç sizin kargo paramı verin diye tamam 1 haftaya yatırılacak diye mesaj geldi o günden sonra yaklaşık 10 sefer müşteri temsilcisi ile belki 20 sefer mesaj yazarak ısrarla istedim tamam tamam diyorlar ama halen daha param yatmadı Hakkım olan 7.02 TL yi geri istiyorum..

Atilla 64 Okunma

Cevaplar

 • Atilla 15 Mayıs 2013

  Hediye çeki sonunda tanımlandı.. 45 gün geçti.. Neler demek istiyorum da yeri değil...

 • Atilla 09 Mayıs 2013

  Hediye çekimi halen daha tanımlamadılar ve açtığım talebide kapattılar... yani çekinde üstüne yattılar... Nekadar kötü bir firma olduğunu sizde bilin diye yazıyorum..

 • Atilla 07 Mayıs 2013

  Hediye çekim halen daha tanımlanmadı

 • Hepsiburada.com Temsilcisi04 Mayıs 2013

  Sayın Atilla Ç, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön