Hepsiburada.com Kargo Mağduriyeti!

Ömer D. |

Ürünü 6 Eylül salı günü sipariş ettim. 17:00'a kadar sipariş verirseniz aynı gün kargo yazıyordu. 17:00'de siparişin kargolanmadığını fark edip mesaj yazdım dönen olmadı. 17:30 sularında müşteri hizmetlerini aradığımda 19:30'a kadar kargolanacağını söylediler. 19:30 civarında tekrar kargolanmadığını görüp aradığımda saat 24:00'a kadar kargolanacağı söylendi. Tabi ki de kargolanmadı. 7 Eylül oldu ve hala kargolanmadı. Aradığımda gecikme olduğu, bugün kargolanacağı söyleniyor. Hızlı kargoya verilemeyeceği ama şikayetimin iletildiği söyleniyor. İlk yaşamadığımdan yazmak istedim. Kargolanacağını düşünerek bütün programımı değiştirdim. Erken müdahale etmeme rağmen mağdur oldum. Bu yönüyle Hepsiburada.com pişmanlıktır.

Etiketler :

Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer D.
  08 Eylül
  13:04

  Hepsiburada özür niteliğinde 10 TL hediye çeki hediye etti.belki mağduriyetimi çözmüş olmadı ama bu nazik davranışlarından ötürü kendilerine teşekkür ediyorum. En azından ilgilendiklerinin göstergesidir.

 • 08 Eylül
  08:32

  Sayın Ömer D.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde HUX-924-91863 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Ömer D.
  07 Eylül
  19:43

  Sipariş no:96664517

 • 07 Eylül
  15:22

  Sayın Ömer D.

  Size yardımcı olabilmemiz için sipariş numaranızı iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla.
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri