17 Ekim 2016

Hepsiburada.com Kargo İçin 5 Gündür Dönüş Yapılmasını Bekliyorum!

09/10/2016'da Hepsiburada.com üzerinden yapmış olduğum alışverişte 3 ürün birden sipariş ettim. 2 ürün vaat edilen tarihte göndererek tarafıma gönderimi yapıldı. Buraya kadar bir sorun yok, fakat 3. ürün ne hikmetse ilanda vaat edilen tarih dolduğu halde o tarihte bu 11/10/2016 üzerinden 6 gün geçmesine rağmen hala tarafıma gönderimi yapılmadı ve sistemde de neredeyse beş gündür (paketleniyor) ibaresi göze çarpıyor.

Müşteri hizmetlerini defalarca arayıp bu sorunun neden kaynaklandığı öğrenmek istedim ama her defasında müşteri temsilcileri programlanmış robotlar gibi bana hep aynı şeylere söyleyerek geçiştirdiler. Söyledikleri de: Sorununuzu ilgili birime derhal bildirip size e-mail veya telefon yolu ile bilgilendirme yapılacaktır. Dedikleri bu müşteri temsilcisi arkadaşların, bende yaklaşık 5 gündür tarafıma olumlu veya olumsuz dönüş yapılmasını bekliyorum.

Ogün 74 Okunma

Cevaplar

  • Ogün18 Ekim 2016

    Selam lafı çok uzatmadan şunu belirtmek istiyorum. Yukarı da ayrıntıları ile belirmiş olduğum şikayetimin muhatabı direkt Hepsiburada olmasına rağmen problemin çözümü ile ilgili sadece laf salatası yapmaktan öteye gidemediler.! Peki ben bu can sıkıcı durumu nasıl çözdüm:Şöyle ki ürünü Hepsiburada'ya sağlayan aracı firma ile iletişime geçtim buradan kendilerine teşekkürü bir borç biliyorum sağ olsunlar çok ilgilendiler ve görüşmemizin ertesi günü ürünü direk kendileri kargoya verdiler. Sonuç sorun çözüldü ama Hepsiburada falan çözmedi bilin istedim... .!

  • Hepsiburada.com Temsilcisi18 Ekim 2016

    Sayın Ogün D. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde AZW-396-73321 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön