Hepsiburada.com Kargo Hizmeti Vermiyor.

Nil K. |

Bayram tatilinden önce hızlı gelsin diye 10 TL kargo parası verip aynı günde teslim siparişimi verdim. Sonra ne arayan oldu ne soran. Bilgi istediğimde önce siparişin teslim edilmediğini söylediler, telefonlarım devam edince bir hafta sonra da araştırdıklarını. Sonunda siparişimi apartmanda herhangi bir komşuya bırakıp gittiklerini komşunun kendi çabalarıyla beni bulması sonucu anladım.

Bunun 10 TL'lik kargo hizmeti olmadığını tam tersine siparişimin tamamen kaybolmamasının şans olduğunu söylediğimde umursamadılar. Kargo paramı geri vererek telafi etmelerini istedim, özür dilemekle yetindiler. Bu, müşteriye karşı kaba bir hizmet anlayışı ve bir daha asla bu siteden alışveriş yapmam.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Eylül
  15:23

  Sayın Nil K,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde FEB-288-22574 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri