Hepsiburada.com Kargo Gelmedi.

Dilek G. |

Sipariş etmiş olduğum ayna 21.10.2015 tarihinde gönderime çıktığı ile ilgili mesaj geldi. O gün kargoyu teslim almak için izin aldım ve kargo gelmedi. Kontrol ettiğimde 'Teslim edilemedi' yazısını gördüm. Evde olmama rağmen kargom teslim edilmedi. Ümraniye'de en yakın şubeye bırakılması gerekirken Üsküdar şubesine gönderildi. Yurtiçi Kargo'yu seçmediğim halde Yurtiçi Kargo ile gönderildi. Bu kargo şirketinin hizmetini hiçbir zaman beğenmediğim için özellikle Aras Kargo'yu tercih ettim, fakat buna rağmen Yurtiçi Kargo'ya teslim edilmiş. Defalarca ilgilendiklerini söylediler fakat 1 haftayı geçti gelmedi. Ürünü iptal ettirdim. Bakalım para iadesini ne kadar sürede yapacaklar?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ekim
  13:10

  Sayın Dilek G.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RJM-387-28855 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri