Hepsiburada.com Kargo Gecikmesi.

Ahmet G. |

19.4.201609:29 tarihinde vermiş olduğum 2 adet siparişin satış sayfasında "...süre içerisinde sipariş verilirse bugün kargoda" ibrazına tamah ederek satın almış olduğum 2 ürün üzerinden 24 saat geçmesine rağmen ne kargoya verildiğine dair bilgilendirmede bulunuldu ne de bu sorumsuzlukları hakkında bilgilendirme yapıldı. Gerekenin yapılmasını rica ediyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet G.
  20 Nisan
  13:14

  Teknik desteğinizde hizmetiniz kadar yetersiz ve yavaş. Önce müşteri hizmetlerine ulaşmak için telefonda 12 dakika bekliyorum. O sırada söylenen reklam jingle'larında günde 300Bin ürün teslim ediyoruz diye reklam yapıyorsunuz. Üstüne üstelik kontrol için 48 saat finansal departmanda bekletiliyor işlemim o da yetmiyor zar zor ulaşabildiğim çağrı merkezi üzerinden açtığım yardım talebi kaydı için de bi 48 saat süre gerekiyor. Her şeyi geçelim, işlemi iptal edip paramın iadesi içinde 48 saat gerekiyor. Aldığım üründe aynı gün kargo yazıyor. Her cümleniz birbirinizle çelişiyor. Verdiğiniz berbat ötesi hizmetten dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Şikayetimi daha fazla yayacağımı belirtirim.

 • 20 Nisan
  12:58

  Sayın Ahmet G.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde PLR-967-17032 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri