Hepsiburada.com Kargo Firması Ürünü Evime Getirmiyor.

Nur K. |

18 şubat'ta aldığım ürün dovi 3 kapılı gardırop - ceviz beyaz sipariş no. 416*** 19 şubat'ta Yurtiçi Kargo ile kargoya verildi kargo takip numarası 504**** bugün kargo firmasını aradım ürününüzü bu akşam getireceğiz dedi ancak gelen giden bir ürün yok Hepsiburada neden Yurtiçi Kargo ile çalışıyor anlamıyorum kargo firmasına ulaşılamıyor zaten kargo takibine bakıldığında ürün teslim edilemedi yazıyor. Ürün büyük bir ürün olduğu için tek başına getiremiyor bugün şubeyi aradığımda akşam geleceğiz gelmeden önce arayacağız dedi Edirne tunca şubesi kesinlikle Hepsiburada'dan almayı düşünmüyorum bir daha böyle saçmalık görmedim. Ben tek başına koskoca gardırobu nasıl getireyim bütün gün evden çıkmadım gelecekler diye yaptıkları çok saçma.

Etiketler :

Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nur K.
  23 Şubat
  11:39

  Sürekli standart cevaplar veriliyor kargo firmalarına yaptırım yapamıyorsunuz

 • 23 Şubat
  10:19

  Sayın Nur K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SXA-344-97572 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri