Hepsiburada.com Kargo Dağıtıma Çıkmıyor...

Celil Bora A. |

0044420*** numaralı siparişim 10.08.2016'da teslim birimine ulaşmış olmasına rağmen. Hala dağıtıma çıkarılmadı. İşlerim 2 gündür kargo beklemekten aksadı. Yurtiçi Kargo'dan başka firma ile çalışmayan Hepsiburada.com müşteriyi zor durumda bırakıyor. Güvendiğimiz kargo firmasını seçme özgürlüğümüz maalesef yok. Bu son siparişimdi.

Etiketler :

Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Celil Bora A.
  12 Ağustos
  17:03

  Yani diyorlar ki ya kendin teslim al ya da 14 gün beklersin.

 • Celil Bora A.
  12 Ağustos
  17:01

  Hepsiburada.com'un maili:

  Cevap: Değerli Müşterimiz,

  şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz talebiniz üzerine size ulaşmaktayız.

  44420809 nolu siparişinizde yer alan tüm ürünlerin kargoya verilmiş olup, kargo teslimatı yapılmış olan ürünlerde sipariş iptali yapılamamaktadır.

  Dilerseniz ilgili ürünü kargodan teslim alabilir ve teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde iade koşulları kapsamında iade edebilirsiniz. Ürünü kargodan teslim almayacak iseniz; ilgili ürün tarafımıza ulaştıktan sonra işlemleri tamamlanabilecektir. Ürünü kargodan teslim almayarak işleminize devam edecekseniz, tıpkı teslim aldıktan sonra ürün iadesinde olduğu gibi üyelik sayfanızda yer alan “kolay iade” başlığı altında yer alan “ürünü iade etmek istiyorum” başvuru formunu doldurmanızı rica ederiz. İlgili formu doldurmamanız durumunda ürünün tarafımıza geri geldiğinde tekrar gönderilme durumunun olabileceğini belirtmek isteriz.

  Form doldurduktan sonra, işlemlerinizin takibini üyeliğiniz üzerinden "hesabım / kolay iade /başvuru takibi” bölümünden yapabilirsiniz.

  Mevcut müşteri hizmetleri mesajınız 48 saat sonra kapatılacaktır, mesaj içerisinde yer alan konu ile ilgili iletmek istediğiniz herhangi bir talebiniz olması durumunda aynı mesaj üzerinden 48 saat içerisinde tarafımıza ulaşabilir ya da yeni mesaj oluşturabilirsiniz.

  Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla.

 • 12 Ağustos
  16:47

  Sayın Celil Bora A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde UNP-920-69652 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri