04 Ağustos 2015

Hepsiburada.com Kargo Bilgisi Yanlış..

Dün Hepsiburada.com'dan sipariş ettiğim HDD 'nin sayfasında 1 saat 25 dakika içinde sipariş ederseniz bugün kargoya verilecek yazıyordu. Bende siparişi verdim. Fakat bugün elimde olması gereken siparişin kargo bilgileri bile yok. Mesaj ve telefon yoluyla ulaşıp sorduğumda kargoya verildi deniyor ama öyle olsa kargo takip bilgisi de olurdu hatta bugün bu saate kadar ürün elimde olurdu.

Kargo bilgisi size mail yoluyla gönderilecek dediler. Bu saate kadar gelmesi gereken kargonun bilgisini ne yapayım ama o da yok. Şu zaman içinde alırsanız bugün kargoya verilecek diyerek insanlara alışveriş yaptırıyorlar, sonra da zamanında kargoya vermiyorlar, siparişinizi takip bile edemiyorsunuz.

Murat 128 Okunma

Cevaplar

 • Murat03 Ekim 2015

  İnsanları aldatmaktan başka bir amacınız yok. Sorun çıkarmazsanız çözüm içinde uğraşmak zorunda kalmazsınız!

 • Murat04 Ağustos 2015

  Az önce tekrar telefon ederek görüştüğüm hb yetkilisi bu kez bana dedi ki; Siparişiniz bugün kargoya verilecek ve kargo takip numarası oluşturulacak". Ben böyle bir aldatmaca görmedim. İnsanları alışverişe teşvik için bu şekilde kandırmak hiç hoş değil. Beni çok zor durumda bıraktınız. Herkes bilsinki, acele bir ürün lazımsa veya ertesi güne bir ürün lazımsa başka bir firmayı tercih edebilirsiniz! hb insanı rezil ediyor. Birde az önce cevap yazan müşteri hizmetleri hala dün kargoya verildi diyor... Birbirlerinden haberleri yok bu insanların. Artık alternatif çok. Bu sizden son alışverişim olur inşallah!

 • Murat04 Ağustos 2015

  Sizin çözümle alakanız yok. Benim şikayetimle kimse ilgilenmiyor. Alakasız cevaplar veriliyor. Umarım bu sizden son alışverişim olur!

 • Hepsiburada.com Temsilcisi04 Ağustos 2015

  Sayın Murat D. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde VVY-607-78515 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön