29 Mart 2013

Hepsiburada.com Kargo Adresi Ve Kişi İsmini Düzeltemediler!

Hepsiburada.com'dan bir tane yoğurt makinası aldım. Bundan önce aynı firmadan kardeşime bir ürün almıştım. Aldığım yoğurt makinası onun adresine olarak yola çıktı müşteri hizmetlerini arayıp düzelttirdim, ürünü adresime gönderdiler ama bu defa da kardeşimin ismiyle göndermişler ürünümü teslim alamıyorum. Acaba ben mi yanlış yazdım diye ürün sözleşmesini açtım okudum adresi de ismi de doğru yazmışım.

Müşteri hizmetlerini aradım düzeltilmesi için tamam düzeltiyoruz dediler. Aradan bir gün geçti kargo firmasını aradım düzeltildi mi diye sordum? hala düzeltilmediğini söylediler. Tekrar müşteri hizmetlerini aradım gerekli düzeltmeyi yapacaklarını söylediler. Bu firmadan hiç memnun kalmadım.

Ayşe 18 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi29 Mart 2013

    Sayın Ayşe Ş, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön