Hepsiburada.com Kargo Adrese Teslim Yapmıyor...

Aydin D. |

Vermiş olduğum sipariş Yurtiçi Kargo teslimat şubesine ulaşmasına rağmen adrese teslimat yapılmamaktadır. 3 gündür sipariş dağıtma çıkarıldı ama teslimat yetişmedi şeklinde açıklama ile adresime getirilmemektedir. Benim kargoyu gidip şubeden teslim almamı beklemektedirler. Yurtiçi Kargo'dan başka kargo seçeneği sunmadığınız için bu probleme katlanmak zorunda kalıyorum. Yurtiçi Kargo'ya konu ile ilgili yaptırım uygulamanızı ve bu yanıltmacadan vazgeçmelerini sağlamanızı talep ediyorum. Bunu yapamıyorsanız kargo firması seçeneğini artırın da sorun yaşadığımız kargoyu kullanmak zorunda kalmayalım. Sizin için Yurtiçi Kargo ile çalışmak daha karlı olabilir ama benim ikamet ettiğim yerdeki kargo şubesi sorunlu ve ben bu firma ile çalışmak istemiyorum.

Etiketler :

Kargo Takip-Yönlendirme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Mayıs
  14:36

  Sayın Aydın D.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde YEQ-132-18592 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri