Hepsiburada.com Kargo Adres Değişikliğini Önemsemedi!

Ömer S. |

Sipariş etmiş olduğum ürünlerin teslimat adresini yanlış işaretlediğimi fark edip Hepsiburada.com'u aradım,bana kargoya teslim edildikten sonra aramamı söylediler.İşlemleri takip edip kargo tesliminden sonra aradım, tamam dediler yeni adrese gelecek. Sonraki gün kargo şirketin takip sayfasından baktığımda adresin değişmediğini gördün.Yine aradım merak etmememi kesinlikle yeni adrese teslim edileceğini söylediler. Ürünler eski adrese teslim edilmiş! Müşteri Hizmetleri iyice kötüleşti maalesef.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer S.
  22 Ekim
  13:00

  Bana telefonda 3 Defa tamam adres değişikliği gerçekleştiğini belirttikten sonra, şimdi de bunun mümkün olmayacağını belirtiyorlar. Bayağı komik bir durum !!

 • 22 Ekim
  11:23

  Sayın Ömer S.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TQZ-298-50729 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri