28 Aralık 2015

Hepsiburada.com Kapıya Kadar Teslim Edilemeyen Ürünler!

17.12.2015 tarihinde verdiğim siparişim 18.12.2015 tarihinde kargo tarafından kapıya kadar teslimatımız yok bahanesiyle teslim edilmedi ve edilmiyor! Daha önce pek çok defa kullandığım Hepsiburada bu defa neden bu süreci yönetmekte aciz kaldı aklım almıyor. Tam 10 gündür her bir gün Hepsiburada'yı aradım ancak, ertesi gün teslim edilecek denilen kargo hiçbir şekilde teslim edilmedi. Bu arada Hepsiburada' da sadece müşteri hizmetleri ile muhatap olabiliyorum derdimi anlatabileceğim yetkili bir muhatabım dahi yok! Bugün gelen mailden öğreniyorum ki kargom geri dönmüş. Şimdi tüketici olarak soruyorum; yaptığınız reklamlara inanarak sizden ürün alarak hatalı mıyım?

Cigdem 51 Okunma

Cevaplar

  • Cigdem28 Aralık 2015

    Merhaba, evet yaklaşık 1 haftadır bana mail üzerinden dönüş yapıyorsunuz ve ben bunun için cidden teşekkür ediyorum. Ancak az önce Yurtiçi Kargo ile yaptığım görüşmede artık mevzuatlarının değiştiğini ve bazı ürünlerde kapıya teslimatların yapılmadığını belirttiler. Bu durumda yaptığınız reklamların yanıltıcı ve aldatıcı olduğunu söyelebilirim. çünkü ben bu ürünü aynı fiyata başka online satış kanallarından da alabilecekken sizi tercih etmemin temel nedeni "kapıya teslim" vaadinizdir. An itibariyle ürünün kargodan şirkete geri iade edileceğini öğrendim. Bu ise başka bir açmaz. Müşteriniz olmaktan utandım doğrusu!

  • Hepsiburada.com Temsilcisi28 Aralık 2015

    Sayın Çiğdem Bahar A. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MMW-938-90500 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön