20 Nisan 2013

Hepsiburada.com Kampanyasını Yaptığı Ürünü Vermiyor Daha Düşük Ürünü Teklif Ediyor!

Hepsiburada.com'dan 8 Nisan'da 19168642 numaralı siparişimde Conti CK-300 Eco Verde 2200Watt Gizli Rezistanslı Su Isıtıcısını aldım. O zaman kampanyalı olan bu ürünü temin edemediklerinden yerine başka bir ürün önerdiler. Önerdikleri ürün ise ilk aldığım ürünün yerini tutmuyor. Üstelik kampanyadan faydalanabilmem için de belirli bir miktar alışveriş yaptırdılar. Bu durumda ya aldığım ürünü ya da eşdeğerini talep ediyorum.

Ayrıca klişe cevap vererek olayı geçiştirmemelerini, daha önce de yazdığım bu şikayetimin talebim doğrultusunda çözülmesini istiyorum.

Hepsiburada.com'u ciddiyete çağırıyorum ve sürekli aynı mesajları göndermemelerini rica ediyorum.

Mustafa 26 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa22 Nisan 2013

    Hepsiburada.com'dan 8 Nisan'da 19168642 numaralı siparişimde yer alan alan ürünü tedarik edemedikleri için daha düşük bir ürünle değiştirmek isteyen hepsiburada.com tedarik edemediği ürünü neden satıyor? Şikayetlerime "sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir." gibi saçma ve çözümden uzak cevaplar dışında bir yanıt alamadım. Açıkça müşterisi ile dalga geçen ve onu kandıran bir alışveriş sitesi olduğunu anladım. Bundan sonra hepsiburada.com'dan alışveriş yapmayacağım ve yasal hakkımı her platformda arayacağım. İnsanlar bunu okusun ve bu siteden ona göre alışveriş yapsın. Saygılarımla..

  • Hepsiburada.com Temsilcisi20 Nisan 2013

    Sayın Mustafa Ö, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön